Kodlab AutoCAD 2017 Kitabı Alıştırmalarının Çizimleri

AutoCAD 2017 Alıştırmları

AutoCAD öğrenmenin bir çok yolu vardır. Bilen birisininden ve ya İnternetden (örneğin youtube de ki videolardan) öğrenebilirsiniz. Benim bir şeyleri öğrenmede ki tercihim hep bir kitabını almak olmuştur.

Bir eğitimin kitabını almak bir nevi o alanı desteklemek de demektir. Ayrıca kitap yazmak ciddi, yayınlamak daha ciddi bir iş olduğundan o alanda yeterli bilgiyi aldığınızdan emin olabilirsiniz.

Benim kişisel tercihim Kodlab AutoCAD 2017 kitabı olmuştu. Tabi ki siz kendi anlama stilinize göre başka bir kitabı seçebilirsiniz.

Kitabın sonunda bulunan alıştırmaları da tek tek çizdim ve ayrı ayrı kayıt ettim. Giderek zorlaşan toplam 20 alıştırmayı bir RAR dosyasına sıkıştırdım ve bu yazının altında ki linkte sizi bekliyor.

2D olarak çizilmiş .dwg olarak kayıt edilmiş 20 adet başlangıç seviyesi 2D AutoCAD çalışması.

Benim kişisel tavsiyem, ilk önce kendiniz çizmeye çalışın ve hala yapamadığınız varsa o zaman bir destek bakışı atın ama yine de siz bilirsiniz.

Örnek çalışmaya ihtiyacı olan ve elinde kitabı olmayan BAŞLANGIÇ SEVİYESİ ÖRNEKLERİ arayan biriyseniz, size de oldukça yararlı olacağına inanıyorum.

RAR dosyasının konumu Google Drive ‘dir. Ben virüs taraması yaptım. Google ‘da otomatik yapıyor. Yine de siz de bir taratın sağlam olsun.

Hepinize kolay gelsin İYİ ÇALIŞMALAR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir