AutoCAD İş Makinesi Silindir Çalışması

Silindir Çizim Resmi

Silindir deyince aklınıza hemen tabanı daire ve yüksekliği olan 3D şekil gelmesin. Yukarıda resmini gördüğünüz ve yol gibi işlerde kullanılan ve zemin sıkıştırmaya yarayan makineye de silindir denmektedir. Bu isim muhtemelen önünde taşıdığı ve sıkıştırma yaptığı silindirik parçadan gelmektedir.

Bu çalışmada İş makinesi silindir çizimi sunuyorum. Daha önce ki bir çalışmamda Kepçe Çizimi : Gannicus Projesi ismi ile bir kazıcı yükleyici ekskavaör çizimi sunmuştum isteyenler ona da bir göz atabilir. Bu çalımaya da Ottoman E460 ismini verdim.

AutoCAD 2018 ile çizilip rar dosyasında saklanmıştır. Google Drive güvenli sunucularında saklanmaktadır. Saçma sapan yerlere ve ya açılır reklamlara götürmeyen güvenli bir yer olduğu için tercih ediyorum. Rar dosyasında .jpg, .dwg ve .pdf şeklinde versiyonlarını da bulacaksınız umarım yararlı olur.

Çizim adresi burasıdır. Herhangi bir telif hakkı içermez. Kaynak gösterilerek özgürce kullanılabilir. Yorum bölümünden düşüncelerinizi aktarabilirsiniz. Geri dönüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

—– —–

Ottoman E-460 İş Makinesi Silindir Çizimi

—– —–

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir