DC Lego Süper Kahramanlar: Aquaman – Atlantis in Öfkesi Film İncelemesi

Süper kahramanlar atlantisin öfkesi
Atlantis’in Öfkesi – Sahne

Orijinal İsim: Lego DC Super Heroes: Aquaman – Rage of Atlantis
Çevri Adı: Lego Süper Kahramanlar: Aquaman – Atlantis’in Öfkesi
IMDb Puanı: 5.9 / 10 (güncele bak)
Yayın Tarihi: 22 Temmuz 2018
Fragman:

Konu: 
Adalet birliği, gizli 51. bölge mallarına saldıran Lobo adlı galaksiler arası bir suçluya müdahale etmek için yola çıkar. Olaya ilk varan Aquaman olur. Lobo tarafından iyice utanca sürüklenen Aquaman bir parti için Justice League ekibini Atlantis‘e davet eder.
Atlantis de ki yemek sırasında Orm tarafından çıkarılan bir isyana yardım eden Atroctius ve yardımcıları. Atlantis’in kontrolünü alır ve yer yüzüne saldırtır. Bir boyutsal kapı ile başka bir gezegene giden ve Atroctius başka gezegenlere neler yaptığını öğrenen Adalet Birliği ve Aquaman birlikte Atroctius ve planlarını boşa çıkarırlar.

Yorum:
Adalet birliğine bir şekilde Jessica Cruz(Yeşil Fener) i dahil ederek yeni karakterleri de tanıtma çabasına girmişler ki bu Green Lantern birliğinin bir birlik olduğunu izleyiciye tanıtmak için iyi olmuş. İzleyicinin bir bölümü rezil GL filminden sonra bile GL yi tekil kahraman sanmakta. 
Aquaman hala duyarsız gibi görünmekte ve halkını önemsemektedir. JL filmlerinin aksine hala sarışın bir karakterdir. Tüm bunlar DC‘nin film evreninden bağımsız olarak hikayelerini işlemeye çalıştığının göstergesidir.
Genel anlamda ise eğlenceli ve güzel bir yapım olmuş. IMDb puanını hak etmiş hatta tam yerinde diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir