Inhumans 3 İncelemesi

İnfinity 3 incelemesi

Bir önce ki bölümde ki yapıcılar mücadelesi, Thanos’un haraç görüşmesi ve Black Bolt’un İlluminati ile görüşmesi özetleniyor.

İTAAT ET YA DA ÖL

Kree gibi eski ve büyük halklar dahil yülzlerce gezegen yapıcılara botun eğdi. Kaptan Amerika ve bir avuç kahraman farklı gezegenleri de olsa savunmak için plan yaptılar. İtaat etmektense ölmeyi tercih ederek.

DÜNYA KATİLLERİ

Kaptan Amerika ve yandaşlarının yaptığı plana göre bütün savaş gemileri birden Yapıcılar’a saldırdı. Bu arada bir gurup içeri girip sistemlerini bozdu. Yapıcılar Kaçtı ama savaş kazanıldı.

MAXIMUS’UN İNŞAASI

Thanos, Attilan şehrine iner. Adamları arar ancak şehir boşaltılmıştır. Black Bolt her vatandaşı farklı biryere ışınlatmıştır. Bu arada Kardeşi Deli Maximus herkes gittikten sonra bir cihazı aktif eder.

Thanos salona gelir fakat sadece Kral Black Bolt vardır. O çocuğu(oğlunu) istediğini yoksa bütün şehrini yok edeceğini söyler. Black bolta cevabın nedir dediğinde Kral Black Bolt bağırarak “HAYIR” der.. Black Bolt’un gücü ve Maximus’un cihazı sayesinde Muhteşem Attilan şehri havaya uçar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir