Anti Yaşam Denklemi / Anti Life Equation

ANTİ YAŞAM DENKLEMİ

Anti Yaşam Denklemi Nedir ?

DC comics evreninde Darksaid olarak tanınan kişinin sonsuz arayışının bir parçasıdır. Final Crisis ‘ de bu denklemi elde etmeyi başarmış ve evreni yok etme noktasına getirmiştir.

Anti Yşam Denklemi :

Yalnızlık + yabancılaştırma + korku + umutsuzluk + öz-değer / alay / kınama/ yanlış anlaşılma x suçluluk x utanç x başarısızlık x yargı n=y aptal y= aşk ve n= umut, nerede=yatıyorsa, yaşam=ölüm, kendin= DARKSAİD!

Anti Yşam Denkleminin Açıklaması :

Bütün evrenin Darksaid’a ait olduğunu ve her canlının tek amacının Darksaid’a hizmet etmek olduğunu söyleyen matematiksel bir denklem.
Denklem matematiksel bir kanıttır.

Anti Yaşam Denkleminin Amacı :

Amacı gayet basittir. Bütün evreni Darksaid’a köle olarak almak. Tek yapmanız gereken denklemi yaymaktır.

Anti Yaşam Denklemi nasıl Yayılır :

Denklemin cevabı Darksaid’dır. Fakat cevap sadece denlemin yarısıdır. Anti yaşam denkleminin kendisi cevaptan önemidir. Çünkü aranan cevabı değil denklemdir. 
Denklem Ses, Görüntü, Işık şekline dönüşebilir. Yaşayan her canlının algılayabileceği her yolla iletilebilir.

Anti Yaşam Denklemi Nasıl Çalışır :

Denklem bir şekilde beyne girince beyin çözümleyebiliyor. Siz anlayamıyorsunuz ama beyniniz bu matematiksel kanıtı anlıyor. Bilinç altı tamamen mantıklı ve reddedilemez buluyor. Bu nedenden bilinç kırılıyor ve Darksaid’ın bir kölesi oluyorsunuz.

 Örneklemler

Son buhran ya da orijinal adı ile Final Crisis serisinde darksaid bu denklemi elde etmiş ve milyarlarca kişiyi kölesi haline getirmiştir. Sadece bu değil tüm evrenlerde yaymış ve evreni yok olacak noktaya getirmiştir.
Batman kendini feda etmiş ve Darksaid’i öldürmüştür. ( Spolier. Hemde uyarı olmadan😀)
Justice League: Unlimided son bölümünde darksaid dünyayı işgal eder. Tek amacı dünyanın yokolmasıdır ve durdurmak neredeyse imkansızdır. İyiler ve kötüler bu tehtide karşı omuz omuza çarpışır. Lex LUTOR, Metron’un yardımı ile Kaynak Duvarı‘nın arkasına geçip denklemi elde etmiştir. Bu denklemi göstererek Darksaid’i götürmüştür. Nereye götürdüğü ve ya ne yaptıkları bilinmiyor.
Bu pek sayılmaz ama DC nin en güçlü varlıklarından olan iki varlık olan Bat mite ve Mr Mxyzptlk arlarında savaşırken Darksaid’in evi olan Apokolips gezegenini yok ederler. Geriyede üstteki resimde ki gibi bir not bırakırlar. Darksaid ölümüne güler. Denlemde;
Bat Mite – Mr Mxyzptlk = Anti Life
yazmaktadır.

Anti Yaşam Denklemi Nasıl Durdurulur :

Yukarı da ki sembolü yüzünüze kazımanız yeterlidir. Bu özgürlük anlamına gelen New Genesis tantılarının alfabelesinden bir harftir.
Cevap basit olsa da bulmak denklemden zordur. Üstelik bu cevap sadece kazıyan kişiyi korur. 

Özet :

Darksaid evreni köleleştiren bir formülün peşindedir. Formülün kırıcısı bir harftir. Formül her yolla iletilebilir. Cevabı Darksaid’dir.

Bakmak isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir